Media o nas

Tenis Travel ma już 10 lat!

Portal TenisNET, czerwiec 2013

Przez kilka ostatnich lat bacznie śledzimy rozwój Biura Tenis Travel – od początku powstania firmy w 2003 roku (…) do pozycji lidera turystyki tenisowej . Tenis Travel ma już ponad 5 tysięcy zadowolonych klientów, a ich grono ciągle się powiększa.

Światowy trend

Miesięcznik Tenis, kwiecień/maj 2010

Rodzinne wyjazdy tenisowe w Stanach Zjednoczonych oraz Europie Zachodniej rozwijają się w niewiarygodnym tempie – pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

Trener fachowiec

Miesięcznik Tenis, marzec 2010

Sukcesy Agnieszki Radwańskiej i Łukasza Kubota sprawiły, że coraz więcej młodych ludzi sięga po rakietę tenisową. Wiadomo – chcą pójść w ślady swoich idoli – pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

Z rakietą na nartach

Miesięcznik Tenis, listopad/grudzień 2009

Wprwadzie wakacje już za nami, jednak nie oznacza to przymusu rezygnowania z tenisowej pasji – pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

Aktywnie i zdrowo

Miesięcznik Tenis, maj 2009

Sezon urlopowy tuż, tuż. Najwyższa zatem pora, aby pomyśleć o letnim wypoczynku. My proponujemy połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką lub doskonaleniem gry w tenisa i… nie tylko – pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

Na narty z rakietą

Miesięcznik Tenis, grudzień 2008/styczeń 2009

Wbrew pozorom narty i tenis świetnie się uzupełniają. Proponujemy Wam zimowy wypoczynek na Słowacji, z rakietą na korcie oraz możliwością szusowania po narciarskich stokach – pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

Doradcy tenisowej przygody