O nas

Biuro Turystyki Tenisowej – Tenis Travel jest biurem podróży specjalizującym się w organizacji:

  • obozów tenisowych
  • wyjazdów tenisowych
Oferta biura skierowana jest do:

  • klientów indywidualnych
  • klubów i szkół tenisa
  • firm
Początki działalności Biura Tenis Travel sięgają roku 2003. Od tego czasu, jako lider turystyki tenisowej w Polsce zorganizowaliśmy wypoczynek z tenisem dla tysięcy amatorów tego sportu, a grono stałych klientów biura każdego roku się powiększa.

Posiadając najbogatszą i najbardziej kompleksową ofertę obozów i wyjazdów tenisowych w Polsce zarówno dla dzieci i młodzieży, spełniamy tenisowe marzenia amatorów białego sportu.
Zapewniamy aktywny wypoczynek z nauką i doskonaleniem tenisa ziemnego osobom w wieku 7-18 lat, niezależnie od poziomu zaawansowania, zawsze w miłej i sportowej atmosferze. Współpracujemy z czołowymi ośrodkami oraz hotelami tenisowymi w Polsce, a także prestiżowymi akademiami tenisa na całym świecie.

Zawsze starannie dobieramy kadrę – współpracujemy tylko z wybranymi, profesjonalnymi trenerami tenisa, a także doświadczonymi wychowawcami i instruktorami sportu. Jako biuro podróży posiadamy stosowne uprawnienia, koncesje oraz ubezpieczenie.

Jesteśmy prekursorami turystyki tenisowej w Polsce – wyznaczamy nowe trendy, stale doskonaląc i rozwijając ofertę wyjazdów tenisowych. Jako pasjonaci tenisa ziemnego specjalizujemy się tylko i wyłącznie w turystyce tenisowej – inni robią to przy okazji, my zajmujemy się tylko tym. Rozumiemy jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa , dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyjazd był przemyślany i dopracowany w szczegółach, a także bezpieczny.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, by każda podróż z Tenis Travel była wyjątkowa.

Doradcy tenisowej przygody