Aktywny wypoczynek

Interesują Was obozy dla aktywnych? Lubicie odpoczynek połączony ze sportową dawką emocji? W takim razie zachęcamy do przejrzenia naszej oferty.

Wyznajemy zasadę: W zdrowym ciele, zdrowy duch. Właśnie dlatego oferujemy aktywny wypoczynek, który pozwoli uczestnikom naszych obozów wzmocnić ciało i ciekawie spędzić wakacje.

Organizujemy aktywne wakacje pełne sportowych wyzwań i niezapomnianych wrażeń. Specjalnością naszego biura są wyjazdy tenisowe dla dzieci i młodzieży. Dokładamy starań, aby podczas aktywnego wypoczynku zapewnić odpowiednią dawkę treningu, odpoczynku i relaksu. Pragniemy zagwarantować kompleksową ofertę aktywnego wypoczynku, dlatego zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów, różne poziomy zaawansowania oraz najlepsze tenisowe hotele i campy. Organizujemy aktywny wypoczynek w Polsce w najatrakcyjniejszych regionach i miejscach.

Tenis to Wasz ulubiony sport, a może chcecie po raz pierwszy spróbować swoich sił w tej dyscyplinie? Organizujemy obozy tenisowe o różnym stopniu zaawansowania dla dzieci i młodzieży. Dla osób, które nie posiadają żadnych umiejętności w zakresie gry w tenisa, proponujemy obóz tenisowy dla początkujących. Podczas takiego wyjazdu najważniejsza jest nauka tenisa od podstaw. Prowadzone są ćwiczenia praktyczne oraz wykłady przez naszych doświadczonych instruktorów. Osoby bardziej zaawansowane mogą wybrać się z nami na bardziej profesjonalne wyjazdy tenisowe nastawione na trening.

 

Obozy tenisowe

Chcą Państwo zapewnić sobie niezapomniane wczasy? Tenis to Wasz ulubiony sport, a może chcecie po raz pierwszy spróbować swoich sił w tej dyscyplinie?Organizujemy obozy tenisowe o różnym stopniu zaawansowania dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Dla osób, które nie posiadają żadnych umiejętności w zakresie gry w tenisa, proponujemy obóz tenisowy dla początkujących. Podczas takiego wyjazdu najważniejsza jest nauka tenisa od podstaw. Prowadzone są ćwiczenia praktyczne oraz wykłady przez naszych doświadczonych instruktorów. Osoby bardziej zaawansowane mogą wybrać się z nami na bardziej profesjonalne wyjazdy tenisowe nastawione na trening.

 

Obozy narciarskie

Dla wszystkich młodych miłośników zimowych szaleństw narciarskich mamy w naszej ofercie ciekawe sportowe obozy młodzieżowe. Organizujemy kolonie sportowe dla różnych grup wiekowych, o różnych poziomach zaawansowania. To doskonały sposób na zapewnianie dzieciom atrakcji w czasie ferii zimowych. Kolonia sportowa nastawiona jest bowiem na odpowiednie zorganizowanie czasu. Staramy się zaplanować program wyjazdu tak, aby uczestnicy skorzystali z ruchu na świeżym powietrzu. Organizowane przez nas obozy młodzieżowe mają w planie także wiele ciekawych atrakcji poza nauką i ćwiczeniami sportowymi.

 

Doradcy tenisowej przygody