Oferta dla szkół i klubów tenisa

Prowadzisz własną szkołę tenisa lub zarządzasz klubem ? Poszerz swoją ofertę ! Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Tenis Travel – przygoda z tenisem dla szkół i klubów tenisa !

Partnerstwo z Tenis Travel – dlaczego warto?

  • kompleksowa i różnorodna oferta – wyjazdy dla dzieci i młodzieży, w sezonie letnim – najbardziej różnorodna oferta w Polsce – zwiększa atrakcyjność oferty Państwa klubu.
  • wysoka jakość świadczonych usług – spowodowana wieloletnim doświadczenie.
  • komfort i oszczędność czasu – możliwość organizacji wyjazdów tenisowych bez konieczności wyjazdów, poszukiwań odpowiedniego miejsca, przeciągających się negocjacji, formalności.
  • najlepsze campy i hotele tenisowe w Polsce.
  • bezpieczeństwo – partnerstwo z największym biurem, liderem rynku od wielu lat, gwarantuje bezpieczną i długoterminową współpracęy.
  • atrakcyjne warunki finansowe – spowodowane skalą działania biura i wieloletnimi partnerskimi stosunkami z ośrodkami i hotelami.
  • profesjonalna obsługa i elastyczna oferta – dostosowana do Państwa potrzeb.

Oferta – co proponujemy ?

Zależy nam, aby wyjazdy organizowane w partnerstwie z Tenis Travel dostarczały Państwa klientom niezapomnianych wrażeń i stały na wysokim poziomie organizacyjnym. Dołożymy wszelkich starań aby pobyt Państwa klientów należał do udanych, a zadowolenie z wyjazdów przyczyniło się do zwiększenia grona klientów regularnie wyjeżdżających z Państwa klubem w sezonie letnim.

Proponujemy Państwu organizację własnego wyjazdu: obozu lub wyjazdu, korzystając z gotowej oferty turnusów proponowanych przez Tenis Travel:

Dla dzieci i młodzieży

  • obozy tenisowe
  • obozy TenisMix – obozy: windsurfingowo-tenisowe, żeglarsko-tenisowe, golfowo-tenisowe, przygodowo-tenisowe, piłkarsko-tenisowe, taneczno-tenisowe

w najlepszych lokalizacjach w Polsce w sprawdzonych, partnerskich ośrodkach, z którymi Tenis Travel współpracuje od lat. Przykładowe oferty obozów tenisowych znajdą Państwo pod niniejszym linkiem: oferta

Korzystając z gotowej oferty obozu Tenis Travel otrzymujecie Państwo kompletną usługę organizacji pobytu grupowego zgodnie z wybranym wariantem imprezy – gotowy wyjazd, kompletną ofertę gotową do sprzedaży. Biuro zajmuje się całościową organizacją: począwszy od rezerwacji hotelu, rekrutacji kadry, przygotowaniem dokumentacji do kuratorium, zakupu sprzętów, poprzez realizację programu, zgodnie z Państwa preferencjami.

Szkolenie tenisowe, w zależności od wybranego wariantu, realizowane jest przez biuro Tenis Travel lub też klub zapewnia własną kadrę trenerów tenisa i realizuje własny program treningów tenisa.

Klub ma możliwość konstrukcji dowolnej oferty na bazie oferty Tenis Travel oraz ustalenia dowolnej ceny – Tenis Travel odsprzedaje miejsca na turnusie, natomiast klub ma możliwość stworzenia własnej oferty i określenia dowolnej ceny, doliczając ją do ceny wyjściowej, proponowanej przez biuro.

W celu poznania warunków współpracy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy.

 

Zapraszamy do kontaktu

Doradcy tenisowej przygody