Dlaczego warto?

Organizacja niezapomnianych wyjazdów tenisowych jest naszą pasją i pracą, a Państwa satysfakcja jest dla nas największą nagrodą.

Przestrzegając zasady – jakość na pierwszym miejscu, wytyczamy nowe standardy jakościowe w organizacji aktywnego wypoczynku z tenisem.

 

Najważniejsze elementy, które wyróżniają nas na rynku usług aktywnego wypoczynku:

Jesteśmy liderem turystyki tenisowej

Posiadamy duże doświadczenie. Od 2003 roku specjalizujemy się w turystyce aktywnej z nauką i doskonaleniem gry w tenisa. Jako lider turystyki tenisowej w Polsce zorganizowaliśmy wypoczynek z tenisem dla tysięcy amatorów tego sportu, a grono stałych klientów biura każdego roku się powiększa. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wyjazd był przemyślany oraz dopracowany w szczegółach. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, by każda podróż z Tenis Travel była wyjątkowa.

Kompleksowa oferta

W wyjazdach tenisowych mogą brać udział osoby w wieku 7-18 lat, na wszystkich poziomach zaawansowania tenisowego, także osoby początkujące, które nigdy nie grały w tenisa.

Najwięcej propozycji

Posiadamy najbardziej różnorodną i najbogatszą ofertę wyjazdów tenisowych w Polsce. Organizujemy obozy tenisowe, obozy tenisowe dla początkujących, obozy wyczynowe, obozy TenisMix. Jest w czym wybierać !

Najwyższa jakość szkolenia tenisa

Stosujemy profesjonalny, nowatorski System Szkolenia Tenis Travel, stworzony na potrzeby obozów tenisowych. Dzięki temu nauka tenisa jest efektywna i przyjemna, a tenisowe postępy nawet 4 x szybsze ! dowiedz się więcej

Aktywny, bogaty i ciekawy program

Obozy z Tenis Travel to gwarancja aktywnego i ciekawego wypoczynku. Oprócz zajęć tenisa, oferujemy wiele atrakcyjnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, wycieczki fakultatywne oraz bogaty program rozrywkowy, co sprawia, że na naszych wyjazdach nikt się nie nudzi !

Najlepsze hotele i Campy tenisowe

Współpracujemy tylko z osobiście sprawdzonymi, najlepszymi ośrodkami i hotelami tenisowymi w Polsce, gdzie aktywny wypoczynek to czysta przyjemność. Każdy ośrodek dysponuje bogatym kompleksem sportowo – rekreacyjnym oraz profesjonalnymi kortami tenisowymi. dowiedz się więcej

Jesteśmy wiarygodni

Jako biuro podróży posiadamy kwalifikacje, ubezpieczenie, wszystkie zezwolenia oraz niezbędne dokumenty z tym związane. Ponadto wszystkie nasze obozy młodzieżowe zgłoszone są w Kuratorium Oświaty. dowiedz się więcej

Profesjonalna kadra

Nasza kadra to grupa starannie wyselekcjonowanych osób o dużym doświadczeniu, posiadająca stosowne uprawnienia i kwalifikacje. Współpracujemy tylko i wyłącznie z profesjonalnymi trenerami – nauka tenisa to ich pasja, którą chętnie dzielą się z innymi. dowiedz się więcej

Normy współżycia społecznego

Na naszych wyjazdach panuje miła, przyjazna atmosfera i sportowy klimat, sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi.

Dojazdy

Na obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży organizujemy dojazd z praktycznie z każdego miejsca w Polsce, zawsze pod opieką Kadry.
Doradcy tenisowej przygody