WTA TOUR 2014

Oficjalny wystawca Tenis Travel – Biuro Turystyki Tenisowej, podczas turnieju WTA w Katowicach z udziałem Agnieszki Radwańskiej, zyskał bardzo liczną grupę nowych sympatyków 🙂

Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować się w całej okazałości – manager i pracownicy biura oraz kadra turnusowa wraz z trenerami tenisa byli do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania turnieju – a jaki był ruch przy naszym stoisku! Zobaczcie sami, zapraszamy do krótkiej galerii zdjęć z turnieju.

Turniej z cyklu WTA Tour odbył się w Spodku Katowickim w dniach 7-13 kwietna 2014 r.

Udział wzięły zawodniczki z czołówki rankingu WTA, wśród nich m.in. Roberta Vinci, Alize Cornet (zwyciężczyni turnieju) i Agnieszka Radwańska, której bardzo mocno kibicowaliśmy, do końca gier ćwierćfinałowych.

Razem z nami, Agnieszce Radwańskiej kibicowało kilkanaście tysięcy fanów kobiecego tenisa, a ponad 5 000 flag Tenis Travel powiewało na trybunach dodając naszej polskiej gwieździe otuchy – jak Wam się podobały?

W przerwie meczy, mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa do stoiska Tenis Travel i zaprezentować nasze nowości w ofercie Lato 2014. Zainteresowanie stoiskiem Tenis Travel przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – odwiedziło nas kilka tysięcy osób!

Bardzo ucieszyły nas wszystkie spotkania z Klientami wyjazdów Tenis Travel – dziękujemy, że byliście z nami!

Uczestnik naszych obozów – Kuba, podczas turnieju podawał piłki samej Agnieszce Radwańskiej!

Jak zapewnialiśmy jeszcze przed rozpoczęciem turniej, przygotowaliśmy całe mnóstwo niesamowitych atrakcji! Wirtualne mecze tenisa na konsoli xbox znalazły miłośników nie tylko wśród dzieci 😉

Pani Maja, wszystkim małym kibicom wymalowała biało-czerwone flagi na policzkach – bawiliśmy się świetnie!

Nie zabrakło u nas również słodkości 🙂 Może tenis travel’ową krówkę – ciągutkę?

Jedną z atrakcji przygotowaną przez Tenis Travel był konkurs, z atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami polegający na wytypowaniu zwyciężczyni turnieju w Katowicach.

Konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że jeszcze nie zdążyliśmy uporać się z losowaniem zwycięskich kuponów – prosimy o cierpliwość, listę nagrodzonych osób wkrótce opublikujemy na naszym fanpage’u – facebook.com/tenistravel 🙂

Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie i liczne przybycie do naszego stoiska 🙂 Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby wakacje z Tenis Travel były aktywne i udane!

Do zobaczenia na zbliżających się turnusach obozów dla dzieci i młodzieży oraz wczasów dla rodzin i osób dorosłych!

Z tenisowym pozdrowieniem

Zespół Tenis Travel

Doradcy tenisowej przygody