Dla firm

Ogromne doświadczenie organizacyjne, zdobyte podczas 8 letniej działalności jako lider turystyki tenisowej w Polsce, z powodzeniem wykorzystujemy przy współpracy z cenionymi firmami z Polski i zagranicy. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, na którym można polegać. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu oraz indywidualnego spotkania, na którym przedstawimy atrakcyjną i konkurencyjną ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Podstawowy zakres oferty dla firm:

1Kompleksowa organizacja firmowych turniejów tenisa

Profesjonalne, niepowtarzalne, przemyślane w każdym szczególe firmowe turnieje tenisa to z pewnością ciekawy sposób na spotkanie firmowe, jak również integracje w ramach kadry zarządzającej.

Gwarantujemy, że każdy uczestnik poczuje się jak prawdziwy zawodowiec. Zadbamy o każdy szczegół imprezy, tak aby zawodnicy mogli skoncentrować się na sportowej, zdrowej rywalizacji.

Oferujemy kompleksową obsługę imprezy, począwszy od zapewnienia turniejowych hostess, „ball boy`ów”, sędziów, skończywszy na imprezach wieczornych, poczęstunku lub wytwornej kolacji.

W zależności od ustalonego budżetu organizujemy turnieje stacjonarne, w miastach na terenie całego kraju, jak również turnieje kilkudniowe połączone z pobytem w hotelach w Polsce oraz Europie.

Jesteśmy także organizatorami cyklicznych turniejów tenisa, rozgrywanych na terenie całego kraju oraz festynów tenisowych połączonych z piknikami firmowymi. Jest to doskonały sposób na promocję firmy wśród kontrahentów i potencjalnych klientów.

2Organizacja wyjazdów integracyjnych oraz motywacyjnych wzbogaconych szkoleniem tenisowym oraz narciarskim

Aktywne wyjazdy integracyjne – inne niż wszystkie! Poprzez sport, nie tylko zintegrujesz zespół, ale również obudzisz w nim ducha walki i rywalizacji. Zwyciężaj na korcie, zwyciężysz na rynku!

Mając największe doświadczenie na polskim rynku turystyki tenisowej oraz wykorzystując partnerskie relacje z czołowymi, sprawdzonymi hotelami zarówno w Polsce, jak i zagranicą organizujemy niezapomniane wyjazdy integracyjne oraz motywacyjne połączone z kursem nauki oraz doskonalenia gry w tenisa ziemnego na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy, że podczas kilkudniowego kursu nauczymy grać każdego!

Program szkolenia tenisa został specjalnie opracowany na potrzeby firm. Uczestnicy kursy mogą poznać nie tylko technikę gry, ale również psychologię rozgrywki. Dowiedzą się jak skutecznie rywalizować z przeciwnikiem, jak motywować się do walki, jak zwyciężać! Nabyte umiejętności z sukcesem będzie można wykorzystać poza kortem.

Imprezy przygotowujemy „na miarę”. Na podstawie Państwa preferencji określamy czas jej trwania, liczbę uczestników, miejsce odbywania się wyjazdu (spośród wielu sprawdzonych lokalizacji zarówno w Polsce jak i w całej Europie) oraz szczegółowy program, idealnie dopasowany do Państwa oczekiwań. Precyzyjnie określamy założenia i cele biznesowe, które powinny zostać osiągnięte podczas wyjazdu, dopasowując do tego odpowiedni scenariusz przebiegu wyjazdu.

Atrakcje i elementy integracyjne o jakie m.in. może być wzbogacony wyjazd:

 • ogniska i biesiady grillowe
 • degustacje win, spirytualiów oraz cygar
 • kasyno
 • rozgrywki golfa
 • rozgrywki paintball
 • SPA
 • quady i samochody terenowe
 • lot balonem

Elementy biznesowe o jakie m.in. może być wzbogacony wyjazd:

 • konferencje i spotkania firmowe
 • tematyczne warsztaty szkoleniowe
 • wykłady motywacyjne prowadzone przez znanych sportowców

3Organizacja wyjazdów na profesjonalne turnieje tenisowe ATP i WTA

Możliwość udziału w największych turniejach tenisa i obserwacji z bliska wyczynów czołowych zawodników świata, to z pewnością wspaniały motywator do osiągania jeszcze lepszych wyników w pracy. Oferujemy kompleksową organizację na największe turnieje ATP i WTA, zapewniając dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, bilety, ubezpieczenie i przede wszystkim pomoc doświadczonego pilota.

Zapraszamy do kontaktu

Doradcy tenisowej przygody