KONTAKT        WCZASY: 91 886 93 96        OBOZY: 690 004 111

Oferta dla szkół i klubów tenisa

Prowadzisz własną szkołę tenisa lub zarządzasz klubem ? Poszerz swoją ofertę ! Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Tenis Travel – przygoda z tenisem dla szkół i klubów tenisa !

Partnerstwo z Tenis Travel – dlaczego warto?
 • kompleksowa i różnorodna oferta – wyjazdy dla dzieci, młodzieży, rodzin i osób dorosłych, w sezonie letnim i zimowym – najbardziej różnorodna oferta w Polsce – zwiększa atrakcyjność oferty Państwa klubu.
 • wysoka jakość świadczonych usług – spowodowana wieloletnim doświadczenie.
 • komfort i oszczędność czasu – możliwość organizacji wyjazdów tenisowych bez konieczności wyjazdów, poszukiwań odpowiedniego miejsca, przeciągających się negocjacji, formalności.
 • najlepsze campy i hotele tenisowe w Polsce i za granicą.
 • bezpieczeństwo – partnerstwo z największym biurem, liderem rynku od wielu lat, gwarantuje bezpieczną i długoterminową współpracęy.
 • atrakcyjne warunki finansowe – spowodowane skalą działania biura i wieloletnimi partnerskimi stosunkami z ośrodkami i hotelami.
 • profesjonalna obsługa i elastyczna oferta – dostosowana do Państwa potrzeb.
Oferta – co proponujemy ?

Zależy nam, aby wyjazdy organizowane w partnerstwie z Tenis Travel dostarczały Państwa klientom niezapomnianych wrażeń i stały na wysokim poziomie organizacyjnym. Dołożymy wszelkich starań aby pobyt Państwa klientów należał do udanych, a zadowolenie z wyjazdów przyczyniło się do zwiększenia grona klientów regularnie wyjeżdżających z Państwa klubem w sezonie letnim i zimowym.

Proponujemy Państwu organizację własnego wyjazdu: obozu lub wczasów, korzystając z gotowej oferty turnusów proponowanych przez Tenis Travel:

Dla dzieci i młodzieży

 • obozy tenisowe
 • obozy TenisMix – obozy: windsurfingowo-tenisowe, żeglarsko-tenisowe, językowo-tenisowe, golfowo-tenisowe, przygodowo-tenisowe, piłkarsko-tenisowe, taneczno-tenisowe

Dla rodzin i osób dorosłych

 • wczasy tenisowe w kraju i za granicą
 • wczasy tenisowe dla singli, wczasy tenisowe dla początkujących, wczasy jeździecko – tenisowe
 • majówki, czerwcówki, wyjazdy we wrześniu

w najlepszych lokalizacjach w Polsce (góry, Bałtyk, Mazury, jeziora) i za granicą (Chorwacja, Turcja, Słowacja) w sprawdzonych, partnerskich ośrodkach, z którymi Tenis Travel współpracuje od lat. Przykładowe oferty obozów oraz wczasów tenisowych znajdą Państwo pod niniejszym linkiem: oferta

Korzystając z gotowej oferty obozu lub wczasów Tenis Travel otrzymujecie Państwo kompletną usługę organizacji pobytu grupowego zgodnie z wybranym wariantem imprezy – gotowy wyjazd, kompletną ofertę gotową do sprzedaży. Biuro zajmuje się całościową organizacją: począwszy od rezerwacji hotelu, rekrutacji kadry, przygotowaniem dokumentacji do kuratorium, zakupu sprzętów, poprzez realizację programu, zgodnie z Państwa preferencjami.

Szkolenie tenisowe, w zależności od wybranego wariantu, realizowane jest przez biuro Tenis Travel lub też klub zapewnia własną kadrę trenerów tenisa i realizuje własny program treningów tenisa.

Klub ma możliwość konstrukcji dowolnej oferty na bazie oferty Tenis Travel oraz ustalenia dowolnej ceny – Tenis Travel odsprzedaje miejsca na turnusie, natomiast klub ma możliwość stworzenia własnej oferty i określenia dowolnej ceny, doliczając ją do ceny wyjściowej, proponowanej przez biuro.

W celu poznania warunków współpracy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy.

Zapraszamy do kontaktu

- wysyłając zapytanie na adres: biuro@obozytenisowe.pl

- telefonicznie: 91 886 93 96