KONTAKT        WCZASY: 91 886 93 96        OBOZY: 690 004 111

Praca u nas

Jesteś instruktorem tenisa, piłki nożnej, golfa lub czujesz się mocny w innych dyscyplinach sportowych ? Nauka tenisa nie jest Ci obca? Lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą? Czujesz się na siłach, żeby pełnić funkcję kierownika na naszych obozach? Nie zwlekaj - dołącz do dynamicznego zespołu Tenis Travel Team.

Wszystkim kandydatom oferujemy pracę w komfortowych ośrodkach oraz hotelach w sezonie letnim, jak również podczas ferii zimowych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod nr 91 886 93 96

Trenerzy oraz instruktorzy tenisa

Zapraszamy do współpracy wszystkich trenerów oraz instruktorów tenisa z pasją, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu zajęć na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz dogodne warunki współpracy! Chcesz poznać więcej szczegółów - kliknij i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

wypełnij formularz

 

Instruktorzy sportu, wychowawcy

Jeśli czujesz się mocny w sporcie, posiadasz stosowne kwalifikacje, lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą skontaktuj się z nami! Poszukujemy aktywnych osób na stanowisko instruktora sportu oraz wychowawców kolonijnych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość szybkiego awansu. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą kliknij i wyślij do nas wypełniony formularz, wówczas prześlemy szczegóły naszej współpracy.

wypełnij formularz

 

Animatorki zabaw dziecięcych

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, jesteś kreatywna i lubisz pracować z dziećmi w wieku 4-10 lat, a jednocześnie jesteś dobrze zorganizowana i potrafisz obsługiwać komputer - skontaktuj się z nami! Poszukujemy osób na stanowisko animatorka/asystent rezydenta na wczasach dla rodzin z dziećmi. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i pobyt w luksusowych hotelach. Jeżeli jesteś zainteresowana wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwości współpracy.

wypełnij formularz

 

 

Wszystkim kandydatom oferujemy pracę w komfortowych ośrodkach oraz hotelach w sezonie letnim, jak również podczas ferii zimowych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod nr 91 886 93 96.