KONTAKT        WCZASY: 91 886 93 96        OBOZY: 690 004 111

Media o Tenis Travel

Tenis Travel ma już 10 lat!
Portal TenisNET, czerwiec 2013

Przez kilka ostatnich lat bacznie śledzimy rozwój Biura Tenis Travel – od początku powstania firmy w 2003 roku (…) do pozycji lidera turystyki tenisowej . Tenis Travel ma już ponad 5 tysięcy zadowolonych klientów, a ich grono ciągle się powiększa.

czytaj artykuł na www czytaj artykuł w pdf

Światowy trend
Miesięcznik Tenis, kwiecień/maj 2010

Rodzinne wyjazdy tenisowe w Stanach Zjednoczonych oraz Europie Zachodniej rozwijają się w niewiarygodnym tempie - pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

czytaj artykuł

Trener fachowiec
Miesięcznik Tenis, marzec 2010

Sukcesy Agnieszki Radwańskiej i Łukasza Kubota sprawiły, że coraz więcej młodych ludzi sięga po rakietę tenisową. Wiadomo - chcą pójść w ślady swoich idoli - pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

czytaj artykuł

Z rakietą na nartach
Miesięcznik Tenis, listopad/grudzień 2009

Wprwadzie wakacje już za nami, jednak nie oznacza to przymusu rezygnowania z tenisowej pasji - pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

czytaj artykuł

Aktywnie i zdrowo
Miesięcznik Tenis, maj 2009

Sezon urlopowy tuż, tuż. Najwyższa zatem pora, aby pomyśleć o letnim wypoczynku. My proponujemy połączenie wakacyjnego wyjazdu z nauką lub doskonaleniem gry w tenisa i... nie tylko - pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

czytaj artykuł

Na narty z rakietą
Miesięcznik Tenis, grudzień 2008/styczeń 2009

Wbrew pozorom narty i tenis świetnie się uzupełniają. Proponujemy Wam zimowy wypoczynek na Słowacji, z rakietą na korcie oraz możliwością szusowania po narciarskich stokach - pisze Paweł Stempowski z miesięcznika Tenis.

czytaj artykuł