KONTAKT        WCZASY: 91 886 93 96        OBOZY: 690 004 111

Aktywny wypoczynek

Interesują Was wczasy dla aktywnych? Lubicie odpoczynek połączony ze sportową dawką emocji? W takim razie zachęcamy Państwa do przejrzenia naszej oferty.

Wyznajemy zasadę: W zdrowym ciele, zdrowy duch. Właśnie dlatego oferujemy Państwu aktywny wypoczynek, który pozwoli Wam wzmocnić ciało i ciekawie spędzić urlop. Organizujemy aktywne wakacje pełne sportowych wyznawań i niezapomnianych wrażeń. Specjalnością naszego biura są wyjazdy tenisowe oraz narciarskie dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Dokładamy starań, aby podczas aktywnego wypoczynku zapewnić odpowiednią dawkę treningu, odpoczynku i relaksu. Pragniemy zagwarantować kompleksową ofertę aktywnego wypoczynku, dlatego zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów, różne poziomy zaawansowania oraz najlepsze hotele i capmy. Organizujemy aktywny wypoczynek w Polsce w najatrakcyjniejszych regionach i miejscach.

Obozy tenisowe

Chcą Państwo zapewnić sobie niezapomniane wczasy? Tenis to Wasz ulubiony sport, a może chcecie po raz pierwszy spróbować swoich sił w tej dyscyplinie?Organizujemy obozy tenisowe o różnym stopniu zaawansowania dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Dla osób, które nie posiadają żadnych umiejętności w zakresie gry w tenisa, proponujemy obóz tenisowy dla początkujących. Podczas takiego wyjazdu najważniejsza jest nauka tenisa od podstaw. Prowadzone są ćwiczenia praktyczne oraz wykłady przez naszych doświadczonych instruktorów. Osoby bardziej zaawansowane mogą wybrać się z nami na bardziej profesjonalne wyjazdy tenisowe nastawione na trening.

Obozy narciarskie

Dla wszystkich młodych miłośników zimowych szaleństw narciarskich mamy w naszej ofercie ciekawe sportowe obozy młodzieżowe. Organizujemy kolonie sportowe dla różnych grup wiekowych, o różnych poziomach zaawansowania. To doskonały sposób na zapewnianie dzieciom atrakcji w czasie ferii zimowych. Kolonia sportowa nastawiona jest bowiem na odpowiednie zorganizowanie czasu. Staramy się zaplanować program wyjazdu tak, aby uczestnicy skorzystali z ruchu na świeżym powietrzu. Organizowane przez nas obozy młodzieżowe mają w planie także wiele ciekawych atrakcji poza nauką i ćwiczeniami sportowymi.

Wczasy narciarskie

Z nami nuda zimą Wam nie grozi. Organizujemy wczasy narciarskie dla pasjonatów tego sportu oraz amatorów. W naszej ofercie znajdą Państwo także oferty dla rodzin. Dokładamy starań, aby nasze wczasy sportowe pozostawiły w Waszej pamięci niezatarte, przyjemne wspomnienie. W tym celu starannie wybieramy miejsca na wczasy narciarskie. Słowacja oraz Polska to główne kierunki destynacji naszych wczasowiczów. Doskonałe warunki pogodowe, oraz świetna infrastruktura w górskich regionach tych krajów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystówsportowców.

Wyjazdy studenckie

Organizujemy wyjazdy sportowe dla młodzieży akademickiej, które pozwalają zintegrować się uczestnikom oraz odprężyć przed kolejnym trudnym semestrem na uczelni. Takie sportowe wakacje bez względu czy są to wyjazdy tenisowe, czy narciarskie, to świetna forma wypoczynku dla młodych i aktywnych osób. Każdy obóz sportowy jest dokładnie zaplanowany, dzięki czemu uczestnicy mają odpowiednią ilość czasu dla siebie i na trening. Przygotowujemy obozy sportowe o różnym stopniu zaawansowania. Wyjeżdżamy w najpiękniejsze regiony, gdzie znajdują się doskonale przegotowane hotele i campy.